פיתוח מוצרים חדשים המתבססים על אפליקציות וטכנולוגיות מתקדמות בתחום התחבורה

הצלחתם לעלות על רעיון מבריק, ייחודי וחדשני לפיתוח מוצר ?

מה שנותר לכם לעשות כרגע, הוא לברר כיצד ניתן ליישם את הרעיון הזה בפועל. בכדי שתוכלו לגלות האם הפרויקט שאתם מבקשים לפתח, הנו ישים מבחינה טכנולוגית, עליכם לפנות לאנשי מקצוע מתאימים. אלו יכולים להיות למשל, מהנדסי האלקטרוניקה, מהנדסי המכונות, המתכנתים (במידת הצורך) ועוד.

 

פיתוח הנדסי של מוצר חדש, מצריך כאמור, התבוננות מקצועית רלוונטית. אם ניקח כדוגמא פיתוח מוצרים חדשים בעולם התחבורה, מהנדסי מכונות ואלקטרוניקה מנוסים - יכולים להוות חלק מן הגורמים המקצועיים, המתאימים להובלתם של פרויקטים שונים בתחום.

 

פיתוח מוצרים חדשים בתחום התחבורה - מתבטא בקדמה טכנולוגית ובטיחות, בחסכון למשתמש ובשאיפה להפחית את רמות הזיהום של כלי תחבורה שונים. כך למשל, ניתן לשמוע כיום על פיתוחים ייחודיים כמו מכוניות שנוסעות על גז מימן במקום נפט, קטנועים ורכבים חשמליים, ואפילו על פיתוחים פורצי דרך של רכבים שעתידים לנסוע באופן אוטונומי (ללא שליטת נהג) ועוד.

 

לפניכם ריכזנו מספר דוגמאות מעניינות, לפיתוחם של מוצרים טכנולוגיים מגוונים מתחום התחבורה:

  • Auto Talks: היא פיתוח טכנולוגי מתקדם - של מערכת תקשורת בין רכבים. מדובר במערכת המסוגלת לשדר מסר לרכב אחר במצב של בלימת פתע או סיכוי להתנגשות, במטרה שהנהג ינהג בזהירות.

 

  • Anagog: מדובר באפליקציית תחבורה ייחודית, אשר יודעת באמצעות החיישנים המצויים במכשירי סמארטפון שונים, לזהות באיזה אופן תנועתי נמצא המשתמש - הליכה, אוטובוס, רכבת וכו'. בהתאם לכך, האפליקציה יודעת לספק שירותים תחבורתיים באופן מיידי כמו מתן מידע על חניה שהתפנתה, תזכורת לרדת בתחנה מסוימת ועוד.

 

  • MovingLife: הוא פיתוח תחבורתי ייחודי, של קולנועית שלמה המסוגלת להתקפל לכדי מזוודה שניתן לשאת לכל מקום. MovingLife היא דוגמא מובהקת לשיתוף פעולה בין מהנדסי אלקטרוניקה, מהנדסי מכונות ומעצבים תעשייתיים - אשר יחד, הצליחו לייצר כלי תחבורה יעיל ונוח לשימוש, שביכולתו לשפר את חייהם של משתמשים ברחבי העולם ובמיוחד, כאלה מקבוצת בני הגיל השלישי הנוהגים להשתמש בקולנועיות.

 

אנו בחברת "גיזמו הנדסה", מספקים ללקוחותינו פתרונות הנדסיים איכותיים ומתקדמים ברמות התכנון והפיתוח, ומסייעים להם להפוך רעיונות ייחודיים ופורצי דרך, למוצרים ממשיים.

אנו מזמינים גם אתכם ליצור עמנו קשר, ולקבוע פגישת ייעוץ ראשונית מול צוות המומחים שלנו להנדסה!