פיתוח מוצרים חדשים בתחום הבטחון

הצורך בפיתוחם של רעיונות הנדסיים יצירתיים וחדשניים, נובע מתוך צרכים, אתגרים ובעיות הדורשים פתרון. המצב הביטחוני הרגיש במדינת ישראל, הוביל לפיתוחם של פתרונות טכנולוגיים הגנתיים, מן המתקדמים ביותר הקיימים כיום בעולם. ישראל נחשבת למעצמה טכנולוגית-ביטחונית, עובדה המתקשרת בצורה ישירה למצב הביטחוני הרגיש בה. אם יש לכם רעיון לפיתוח מוצר חדש וייחודי הקשור לתחום הביטחון, והנכם זקוקים למהלך של תכנון ופיתוח הנדסי, חשוב שתדעו כי פיתוח מוצרים חדשים בתחום הביטחון - הנו תהליך מורכב ולא פשוט.

 

על מנת לפתח מוצר בתחום הביטחון, מומלץ לפנות לחברות הנדסה - העוסקות בפיתוח מוצרים בתחום זה, באופן פרטני. בחברות הנדסה כאלה, פועלים אנשי מקצוע מנוסים ורלוונטיים לתעשייה, כגון: מהנדסי אלקטרוניקה, מהנדסי מכונות, מתכנתים וגורמים מקצועיים רלוונטיים נוספים.

חברת הנדסה הנחשבת כאמינה בתחום פיתוח מוצרי ביטחון (ובכלל), היא חברה אשר צברה ניסיון רב ורלוונטי, והיא בעלת יכולת לספק מגוון רחב של פתרונות הנדסה איכותיים, במינימום זמן ובמקסימום איכות.

 

פיתוח הנדסי של מוצרים חדשים בתעשייה הביטחונית - שונה במהותו מפיתוח הנדסי של מוצרים חדשים בכל תחום אחר. בראש ובראשונה, שוני זה נובע מתוך מידת הרגישות הרבה, הקיימת סביב תהליך הפיתוח. לכן, עלינו לחפש אחר הצוות המתאים והמקצועי ביותר עבור המשימה. צוות כזה יכלול בתוכו מהנדס ראשי, העומד בראש מערך הפיתוח, ותפקידו יכלול :

 

  • זיהוי צרכים + קביעת מטרות ודרישות למוצר.
  • פיתוח הנדסי.
  • בחינתן של מספר אפשרויות עבור פיתוח המוצר.
  • תכנון ופיתוח אב-טיפוס (יצירת דגם ראשוני) של המוצר.
  • ביצוע שלל בדיקות נרחבות שמטרתן היא להבטיח ברמות המקסימאליות, את איכותו ואמינותו של התוצר הסופי.

 

זה הוא כורח המציאות - כי הצוות ההנדסי העוסק בפיתוחו של מוצר ביטחוני, יקפיד בצורה יסודית על מעקב וליווי צמודים בכל שלבי הפיתוח, תוך שימת דגש בלתי מתפשר על מילוי כל אחד משלביו באופן מדויק ומלא.

 

אנו בחברת "גיזמו הנדסה", פועלים באופן שוטף בקידומם של פרויקטים ייחודיים ופורצי דרך, ומלווים את לקוחותינו משלב גיבוש הרעיון למוצר ועד ביצוע ההכנות הנדרשות לייצור בפועל.

בין היתר, אנו מעניקים שירותי הנדסה איכותיים גם לתעשיות הגדולות והמובילות במשק כמו התעשייה הרפואית, תעשיות המזון השונות וגם, עבור התעשייה הביטחונית.