פיתוח משאבה ללא חלקים פנימיים

ייצור תנועת הנוזל ללא שימוש בחלקים פנימיים נעים או חלקים מכאניים

משאבה ניסיונית אשר פותחה במסגרת פרויקט מחקר אקדמי והוסבה למוצר עובד. המשאבה עושה שימוש בגמישות הצינור אשר מוליך את הנוזל, בכדי לייצר תנועה של הנוזל ללא שימוש בחלקים פנימיים נעים או חלקים מכאניים אשר באים במגע עם הזורם. המכשיר מייצר גלים בצינור הגמיש בצורה קבועה וידועה מראש בעלת פונקציית גל מתוכננת. הגלים הודפים את הנוזל בצינור ומייצרים זרימה מבלי להשתמש בחלקים מכאניים בחלק הפנימי של הצינור. הפטנט מיועד לשימוש במתארים אשר דורשים שאיבה של נוזל איך אינם מאפשרים לעשות שימוש במשאבות רגילות. לדוגמא: עידוד זרימת דם בוורידים ועורקים בגוף עבור חולי לב מסוגים שונים. מכשיר מסוג זה יכול לעודד ולייצר זרימת דם בעורקים ע"י "הקשה" בתדר מתוכנן מראש על חלקו החיצוני של העורק, מבלי להחדיר לתוך העורק מכשיר כלשהו.

יש לך רעיון למוצר?

עוד דברים שעשויים לעניין אותך

עגלת קניות המתקפלת בעצמה לתא המטען של הרכב.

מנגנון קיפול מיוחד מאפשר לגלגל את העגלה עם הקניות ישירות לתא המטען של הרכב, כאשר הרגליים מתקפלות מעצמן בעת הכניסה לרכב. המוצר מיתר את הצורך הנפת שקיות הקניות ומאשפר לקחת את המוצרים מהקופה עד הבית בלי לסחוב.  

ייצור תנועת הנוזל ללא שימוש בחלקים פנימיים נעים או חלקים מכאניים

משאבה ניסיונית אשר פותחה במסגרת פרויקט מחקר אקדמי והוסבה למוצר עובד. המשאבה עושה שימוש בגמישות הצינור אשר מוליך את הנוזל, בכדי לייצר תנועה של הנוזל ללא שימוש בחלקים פנימיים נעים או חלקים מכאניים אשר באים במגע עם הזורם. המכשיר מייצר גלים בצינור הגמיש בצורה קבועה וידועה מראש בעלת פונקציית גל

הגנה יעילה מפני השמש על הילד וההורה

חופה מתקפלת וניידת עם יכולת להתחבר לכל תיק גב או מנסע תינוק. החופה הגודלה מגנה מפני השמש על התינוק שיושב על גב ההורה, וגם על ההורה עצמו. בניגוד לחופות אחרות אשר מכסות רק את התינוק, החופה שפיתחנו הינה גדולה מספיק בכדי לספק צל והגנה עם עבור ההורה.