פיתוח משאבה ללא חלקים פנימיים

ייצור תנועת הנוזל ללא שימוש בחלקים פנימיים נעים או חלקים מכאניים

משאבה ניסיונית אשר פותחה במסגרת פרויקט מחקר אקדמי והוסבה למוצר עובד. המשאבה עושה שימוש בגמישות הצינור אשר מוליך את הנוזל, בכדי לייצר תנועה של הנוזל ללא שימוש בחלקים פנימיים נעים או חלקים מכאניים אשר באים במגע עם הזורם. המכשיר מייצר גלים בצינור הגמיש בצורה קבועה וידועה מראש בעלת פונקציית גל מתוכננת. הגלים הודפים את הנוזל בצינור ומייצרים זרימה מבלי להשתמש בחלקים מכאניים בחלק הפנימי של הצינור. הפטנט מיועד לשימוש במתארים אשר דורשים שאיבה של נוזל איך אינם מאפשרים לעשות שימוש במשאבות רגילות. לדוגמא: עידוד זרימת דם בוורידים ועורקים בגוף עבור חולי לב מסוגים שונים. מכשיר מסוג זה יכול לעודד ולייצר זרימת דם בעורקים ע"י "הקשה" בתדר מתוכנן מראש על חלקו החיצוני של העורק, מבלי להחדיר לתוך העורק מכשיר כלשהו.

יש לך רעיון למוצר?

עוד דברים שעשויים לעניין אותך

רובה צעצוע חשמלי היורה מים

רובה מים חשמלי כולל משאבה חזקה, נרתיק מים וסוללות Li-Ion     Water Gun by herman.joukov on Sketchfab

מכשיר לניקוי בקבוקי תינוקות

פיתוח הנדסי של המכאניקה ואלקטרוניקה של המוצר, לניקוי אפקטיבי ביותר. עיצוב המוצר לקבלת מראה עדין וקומפקטי, כולל מיכל מים שקוף המשתלב במבנה עיצובי של המוצר.    

מפזר המאפשר לכסות חללים גדולים לאורך זמן באמצעות רסס טיפות

פטנט מפזר ריח ונטורי אוטומטי מיוחד לשימוש בבתי עסק. מוצר זה פותח בשיתוף עם היזם כמוצר פרימיום לתעשיית מוצרי הקונסומר. המוצר מיועד להימכר כמוצר מדף בתחנות דלק, קיוסקים רשתות שיווק למוצרי בית ועוד. מרבית מפיצי הריח הקיימים בשוק כיום עובדים ע"י אידוי החומר הפעיל למצב צבירה גז. האדים במוצרים הסטנדרטים מתפזרים במהרה