פטנט עזר לניקוי רצפות passer

מכשיר המסייע בגריפת המים באזורי הצטברות נוזלים ואבק

מכשיר עזר נייד לניקוי רצפות. המכשיר מסייע לתהליך ניקוי הרצפות באמצעות סיוע בגריפת המים באזורים בהם הרצפה אינה חלקה, דבר הגורם להצטברות נוזלים, אבק ולכלוך באותם המקומות. ניתן להשתמש במכשיר באזורים שבין חדרים, בכניסה וביציאה מחדר, במעברים בין חדר למרפסת או במקומות בהם קיימת מסילת הזזה של חלון או דלת הנפתחת באמצעות הזזה הצידה. השימוש במכשיר פשוט וקל, והוא תורם מאוד בקיצור זמן הניקוי ובתוצאותיו.

המוצר הינו פרי המצאתה של לבנה ניסים. פיתוח המוצר ערך זמן יחסית קצר ותהליך הפיתוח כלל מידול ראשוני של הרעיון, בניית אבי טיפוס ובדיקתם תוך ביצוע ספונג'ה על הריצפה אצלנו במשרד. משרדי גיזמו היו מבריקים מניקיון בזמן בדיקות המוצר.

כיום המוצר משווק במספר מדינות בצורה ישירה באינטרנט ודרך רשתות שיווק גדולות. הפטנט זכה לחשיפה משמעותית בעיתונות ולשבחים רבים על היצירתיות ומציאת הפתרון הפשוט לבעיה יום יומית מעצבנת.

passer patent

יש לך רעיון למוצר?

עוד דברים שעשויים לעניין אותך

מצלמה תת-מימית המופעלת באמצעות חיבור wi-fi

מצלמה תת-מימית, מופעלת בצורה אינטואטיבית באמצעות אפליקציה ממכשיר נייד. מעבירה למכשיר נייד תמונות תת-מימיות בצבע מלא ובזמן אמת. הפעלה והשליטה בפעילות המוצר מתבססות על תקשורת wi-fi מהמכשיר הנייד.    

ערכת קפה

ערכת קפה פרויקט חסוי. לקוח לא מעוניין לפרסם  

מכשיר המאפשר למדוד בצורה מדוייקת ופשוטה את כמות החלב אשר התינוק יונק מהאם

מוצר זה פותח עבור יזם שרצה למדוד בצורה מדוייקת ופשוטה את כמות החלב אשר התינוק יונק מהאם. המוצר הינו כפטמת סיליקון פשוטה אשר האם לובשת על השד בזמן ההנקה. בתוך פטמת הסיליקון נמצא מד זרימה זעיר אשר מודד בזמן אמת את ספיקת החלב מהאם. על ידי שימוש במוצר היחודי, ניתן