פטנט עזר לניקוי רצפות passer

מכשיר המסייע בגריפת המים באזורי הצטברות נוזלים ואבק

מכשיר עזר נייד לניקוי רצפות. המכשיר מסייע לתהליך ניקוי הרצפות באמצעות סיוע בגריפת המים באזורים בהם הרצפה אינה חלקה, דבר הגורם להצטברות נוזלים, אבק ולכלוך באותם המקומות. ניתן להשתמש במכשיר באזורים שבין חדרים, בכניסה וביציאה מחדר, במעברים בין חדר למרפסת או במקומות בהם קיימת מסילת הזזה של חלון או דלת הנפתחת באמצעות הזזה הצידה. השימוש במכשיר פשוט וקל, והוא תורם מאוד בקיצור זמן הניקוי ובתוצאותיו.

המוצר הינו פרי המצאתה של לבנה ניסים. פיתוח המוצר ערך זמן יחסית קצר ותהליך הפיתוח כלל מידול ראשוני של הרעיון, בניית אבי טיפוס ובדיקתם תוך ביצוע ספונג'ה על הריצפה אצלנו במשרד. משרדי גיזמו היו מבריקים מניקיון בזמן בדיקות המוצר.

כיום המוצר משווק במספר מדינות בצורה ישירה באינטרנט ודרך רשתות שיווק גדולות. הפטנט זכה לחשיפה משמעותית בעיתונות ולשבחים רבים על היצירתיות ומציאת הפתרון הפשוט לבעיה יום יומית מעצבנת.

passer patent

יש לך רעיון למוצר?

עוד דברים שעשויים לעניין אותך

Toibot - מכשיר שמנקה את האסלה בצורה אוטומטית

Toibot הוא מוצר קומפקטי המתחבר לאסלה ומנקה אותה בצורה אוטומטית. המוצר מחליף את המברשת הידנית הרגילה, הופך את ניקוי האסלה לפעולה אוטומטית ללא מגע יד אדם.  

חוסם קרח המאפשר מזיגה קלה ופשוטה

ה-Blocker הינו המצאה של חברה ישראלית צעירה, שפותחה טכנולוגית ועיצובית על-ידי חברת Gizmo הנדסה. המוצר הייחודי תוכנן לשימוש באירועים, ומטרתו להפוך את חוויית מזיגת המים מהקנקן ל"חלקה" יותר באמצעות מניעת מצב בו בעת שתייה מתמלאת הכוס בתוספים המלווים את המשקה מתוך הקנקן (קוביות קרח, נענע, לימון וכו').     הכנסת המתקן אל תוך

מערכת סולארית להתפלת מים המבוססת על ניצול אנרגיית קרני השמש, כוללת מערכת אלקטרונית למעקב אחר מיקום השמש. לקוח: שמעון בן דור