פטנט עזר לניקוי רצפות passer

מכשיר המסייע בגריפת המים באזורי הצטברות נוזלים ואבק

מכשיר עזר נייד לניקוי רצפות. המכשיר מסייע לתהליך ניקוי הרצפות באמצעות סיוע בגריפת המים באזורים בהם הרצפה אינה חלקה, דבר הגורם להצטברות נוזלים, אבק ולכלוך באותם המקומות. ניתן להשתמש במכשיר באזורים שבין חדרים, בכניסה וביציאה מחדר, במעברים בין חדר למרפסת או במקומות בהם קיימת מסילת הזזה של חלון או דלת הנפתחת באמצעות הזזה הצידה. השימוש במכשיר פשוט וקל, והוא תורם מאוד בקיצור זמן הניקוי ובתוצאותיו.

המוצר הינו פרי המצאתה של לבנה ניסים. פיתוח המוצר ערך זמן יחסית קצר ותהליך הפיתוח כלל מידול ראשוני של הרעיון, בניית אבי טיפוס ובדיקתם תוך ביצוע ספונג'ה על הריצפה אצלנו במשרד. משרדי גיזמו היו מבריקים מניקיון בזמן בדיקות המוצר.

כיום המוצר משווק במספר מדינות בצורה ישירה באינטרנט ודרך רשתות שיווק גדולות. הפטנט זכה לחשיפה משמעותית בעיתונות ולשבחים רבים על היצירתיות ומציאת הפתרון הפשוט לבעיה יום יומית מעצבנת.

passer patent

יש לך רעיון למוצר?

עוד דברים שעשויים לעניין אותך

מערכת סולארית להתפלת מים המבוססת על ניצול אנרגיית קרני השמש, כוללת מערכת אלקטרונית למעקב אחר מיקום השמש. לקוח: שמעון בן דור    

מתן קו הגנה נוסף עבור הבריח בעזרת צ'יפ דיגיטלי

מוצר זה פותח ונרשם כפטנט עבור יזם עם ניסיון רב בתחום הדלתות, מנעולים ובריחים. הרעיון מאחורי המוצר הוא מתן קו הגנה נוסף עבור הבריח בעזרת צ'יפ דיגיטלי. הבריח משולב עם כרטיס קורא EEPROM - צ'יפ מקודד בלתי ניתן לפריצה. במידה ופורץ הצליח להעתיק את מפתח הדלת או לפרוץ את הבריח

ערכות קיפול יחודיות אשר מאפשרות להקטין את נפח המוצר למינימום תוך שמירה על החוזק המכאני

קונספט לאופניים מתקפלות. אופניים מתקפלות בצורה חכמה המאפשרת להכניס את האופניים בנוחות לתא המטען ברכב ומקומות צפופים אחרים. פותחו מערכות קיפול יחודיות אשר מאפשרות להקטין את נפח המוצר למינימום תוך שמירה על החוזק המכאני ומשקל שילדה נמוך.