כיסא בטיחות קומפקטי במיוחד לרכב

Mifold הוא כסא בטיחות המבוסס על פטנט מהפכני, שהופך אותו למוצר קל, קומפקטי (קטן פי 10 מכסא בטיחות רגיל!), ובעיקר בטיחותי.

Mifold הוא כיסא בטיחות (בוסטר) קומפקטי במיוחד לרכב המיועד לילדים בגילאי 4-12. להבדיל מכסאות בטיחות רגילים שהם גדולים, מסורבלים, כבדים ותופסים מקום, Mifold הוא כסא המאפשר קיפול ואחסון בצורה פשוטה וקלה, ומאפשר לשמור אותו אפילו בתוך תא קטן בתיק גב ולקחת אותו לכל מקום. כל הורה מכיר את התסכול ובזבוז הזמן שבחיבור וניתוק כסא בטיחות לרכב וממנו. לא עוד. הפטנט עליו מבוסס Mifold מאפשר חיבור וניתוק מהירים במיוחד (אפילו ילד יכול!) כך שניתן לקחת אותו לכל מקום, מבלי לוותר עליו גם כאשר יוצאים לטיול או מחליפים רכב. 

אף על פי שמדובר בכסא שקטן פי 10(!) מכסא בטיחות רגיל, הוא בטיחותי בדיוק באותה המידה הודות לפטנט מהפכני בתחום. העקרון עליו מבוסס Milfold מאפשר שינוי מחשבתי בכל נושא כסאות הבטיחות: במקום להרים את הילד אל חגורת הבטיחות כפי שעושה כסא רגיל, הוא מוריד את חגורת הבטיחות אל הילד ומאפשר לו להיות חגור בבטחה. כיוון שמדובר בכסא קטן, הוא מאפשר אפילו לילדים עצמם לשאת אותו במצב המקופל בתיקים שלהם, מה שהופך איסוף כמה ילדים ברכב אחד לפשוט ונוח, ומאפשר להורה אחד לדאוג לילדיו וחבריהם מבלי לחשוש. 3 Mifold נכנסים בבטחה ובנוחות במושב האחורי, ומאפשרים ל-3 ילדים להיות חגורים בכסאות בטיחות בו זמנית. הורים רבים נאלצים להימנע מנסיעה במוניות לאור הבעייתיות שבהיעדר כסאות בטיחות. אך המהירות בה ניתן לחבר את Mifold מאפשרת גם לנסיעות בתחבורה ציבורית הכוללת חגורות בטיחות להיות פשוטה, קלה, ובעיקר בטוחה במיוחד. ומה לגבי השכרת רכב? במקום לשלם תוספת על כסא בטיחות מותקן, ניתן מעתה להביא את Mifold אתכם לכל מקום, מבלי לשלם תוספות או להרגיל את הילד לכסא חדש. הכסא ניתן לשטיפה נוחה, והוא נכנס בקלות אפילו למדיח הכלים הביתי.

למה ילדים אוהבים אותו? העובדה שמדובר בכסא קל כל כך מאפשרת להם לשאת אותו בעצמם, הנוחות מאפשרת להם לסייע ואפילו לחבר אותו בעצמם אל חגורות הבטיחות של הרכב, והעיצוב שלו גורם להם לנסוע בבטיחות תוך כדי שהם מרגישים בוגרים ממש כמו הנוסעים האחרים.
לעמוד הפייסבוק של המוצר:

https://www.facebook.com/mifold?fref=ts

יש לך רעיון למוצר?

עוד דברים שעשויים לעניין אותך

דוושת הטענה ניידת עם יכולת הטענה של טלפונים חכמים, לפטופים ומכשירים חשמליים אחרים ע"י שימוש באנרגיה המתקבלת מלחיצה על דוושה.

פרויקט "יוגן מקס" כלל פיתוח דוושת הטענה ניידת עם יכולת הטענה של טלפונים חכמים ואפילו לפטופים ומכשירים חשמליים אחרים, ע"י שימוש באנרגיה המתקבלת מלחיצה על דוושה. המוצר במצב המקופל הינו בגודל של מטען לפטופ פחות או יותר ומתאים כמעט לכל תיק לפטופ או תרמיל גב. הדוושה מכילה מערכת אלטרנטור אשר

מכשיר לניקוי בקבוקי תינוקות

פיתוח הנדסי של המכאניקה ואלקטרוניקה של המוצר, לניקוי אפקטיבי ביותר. עיצוב המוצר לקבלת מראה עדין וקומפקטי, כולל מיכל מים שקוף המשתלב במבנה עיצובי של המוצר.    

מכשיר המודד את כמות החמצן בנשיפה ומחשב את רמת חילוף החומרים לפי אלגוריתם מתמטי

מכשיר רפואי למדידת רמת חילוף חומרים בגוף. המכשיר מודד את כמות החמצן בנשיפה (הוצאת אוויר מהריאות) ומחשב את רמת חילוף החומרים לפי אלגוריתם מתמטי. המכשיר כולל חיישן חמצן ותקשורת אל-חוטית עם המחשב (חיבור USB). כמו כן פותחה תוכנת מחשב לכיול המכשיר המאפשרת שמירת נתונים לגבי מצב חילוף החומרים בצורה פשוטה