נרתיק חכם לאקדח

נרתיק לאקדח המאפשר שליפה בטוחה ומהירה

חברת ARMSLOCK הישראלית שמה לעצמה משימה להילחם בסכנת חטיפות הנשק ממאבטחים ואנשי כוחות ביטחון. כדי למנוע את יכולתו של מפגע לחטוף את האקדח היה צורך לפתח מנגנון שינעל את כלי הנשק מחטיפה ומשימוש אבל יהיה קל ומהיר לשימוש במידה ובעל הנשק יזקק לו.

הפתרון בדמות מנגנון נעילה חזק המשתחרר רק בעת קירוב צמיד זיהוי אל הנרתיק תוך כדי לחיצה על כפתור השיחרור (בדומה לנרתיקים מבצעיים הקיימים בשוק)

 

לאחרונה, פיתחנו לבקשת החברה מוצר נוסף המתבסס על אותו מנגנון נעילה, ונפתח לפי זיהוי ביומטרי מהיר.

 

 

 

 

 

 

 

 יש לך רעיון למוצר?

עוד דברים שעשויים לעניין אותך

Mifold הוא כסא בטיחות המבוסס על פטנט מהפכני, שהופך אותו למוצר קל, קומפקטי (קטן פי 10 מכסא בטיחות רגיל!), ובעיקר בטיחותי.

Mifold הוא כיסא בטיחות (בוסטר) קומפקטי במיוחד לרכב המיועד לילדים בגילאי 4-12. להבדיל מכסאות בטיחות רגילים שהם גדולים, מסורבלים, כבדים ותופסים מקום, Mifold הוא כסא המאפשר קיפול ואחסון בצורה פשוטה וקלה, ומאפשר לשמור אותו אפילו בתוך תא קטן בתיק גב ולקחת אותו לכל מקום. כל הורה מכיר את התסכול ובזבוז

מקדחה/ מברגה המיועדת לעבודה בסביבת מים, בבריכה, בים ובסביבה עם לחות גבוהה או רסס מים

פרויקט המקדחה העמידה למים הוא פרויקט פנימי של הצוות אשר התפתח והפך לחברה בפני עצמה. המוצר הינו מקדחה / מברגה המיועדת לעבודה בסביבת מים, בבריכה, בים ובסביבה עם לחות גבוהה או רסס מים. המוצר פותח ע"י צוות המשרד והגיע לשלב ייצור המוני. כיום חברת Nemo Power Tools היא חברה עצמאית מצליחה

מכשיר לניקוי בקבוקי תינוקות

פיתוח הנדסי של המכאניקה ואלקטרוניקה של המוצר, לניקוי אפקטיבי ביותר. עיצוב המוצר לקבלת מראה עדין וקומפקטי, כולל מיכל מים שקוף המשתלב במבנה עיצובי של המוצר.