חברת גיזמו מייקר מגישה לכם רשימה מרוכזת וממוקדת של כל עורכי הפטנטים בישראל. הרשימה מתייחסת לכל עורך הפטנטים בצורה פרטנית ומכילה מידע על תחומי הפעילות, פרויקטים ותחומי התמקצעות של כל עורך בנפרד.

רשימת עורכי הפטנטים המצורפת בהמשך המאמר והמידע אודות השירותים שמספקים משרדי עורכי פטנטים - נועדו לעזור ליזמים לזהות אנשי מקצוע בעלי קישורים וידע התואמים את הדרישות של הפרויקט שלהם ולדעת לגשת בצורה נכונה לרישום הפטנט.

כאשר היזם מעלה רעיון למוצר חדש ומעניין, הוא צריך להתקדם משלב הרעיון בשני מישורים: מישור אחד הוא המישור המעשי, של פיתוח המוצר והייצור שלו בפועל, תחום שבו כדאי להעזר בשירותים של משרד הנדסה מקצועי. המישור השני הוא המישור החוקי, של רישום הפטנט באופן חוקי, על מנת לקבל זכויות יוצרים על הרעיון ולמנוע העתקות. על מנת להתקדם במישור המשפטי, מומלץ להיעזר בעורכי פטנטים. משרדי עורכי פטנטים מציעים ללקוחות שלהם מגוון רחב של שירותים בנושאים הקשורים לפטנטים, מכל הבחינות המשפטיות שלהם.

התהליך החוקי של רישום הפטנטים הוא מורכב מאד, ולעיתים נוצרות בו בעיות אשר דורשות טיפול מיוחד. הנה כמה דוגמאות לשירותים בסיסיים אשר מוענקים בכל משרד של עורכי פטנטים:

  • כתיבת בקשה לפטנט – בקשה לרישום פטנט צריכה להיעשות בצורה מפורטת במיוחד. היא צריכה לכלול כתיבה טכנית על המוצר, מטרתו, צורת הבנייה שלו וכדומה, ולכלול גם איורים או שרטוטים מתאימים, בהתאם לסוג המוצר.
  • הגשת בקשה לפטנט – ניתן להגיש בקשות לפטנט אצל רשם הפטנטים בארץ, או במדינות אחרות בחוץ לארץ, בהתאם לסוג הפטנט, לתחום שבו הוא עוסק ולתנאים אחרים. משרדי עורכי פטנטים עוסקים בהגשת בקשות לפטנט הן בארץ והן בחו"ל, ומסייעים גם בייעוץ מקצועי לבחירת המקום שבו כדאי לרשום את הפטנט. ניתן גם להגיש בקשות לפטנט בינלאומי, כלומר כזה שתקף במדינות רבות, ולא רק בישראל, למשל.
  • סקר פטנטים – כאשר אדם מעוניין להגיש בקשה לפטנט, עליו לוודא ראשית כל שאין פטנט כזה שכבר קיים, אך עדיין לא הופץ לציבור. משרדי עורכי פטנטים עורכים חיפוש מקיף במאגרים המתאימים, על מנת לוודא שהפטנט המדובר אכן חדש, ויכול לצאת אל הפועל.
  • ייעוץ מקצועי – לעיתים קורים מקרים של הפרה של פטנט, של גניבה של פטנט או של סימן מסחרי, וכן הלאה. משרדי עורכי פטנטים מעניקים ללקוחותיהם ייעוץ מקצועי במקרים כאלה, על מנת שיוכלו להתנהל בצורה נכונה ומקצועית מול המצב.
  • ניהול קניין רוחני – חברות רבות זקוקות לאסטרטגיה מתאימה לניהול של הקניין הרוחני של החברה. משרדי עורכי פטנטים מעניקים ייעוץ מקיף בנושא, וגם אחראים על הניהול של הקניין הרוחני של חברות רבות.

ברשימה המוגשת לכם בהמשך, אספנו עבורכם מידע אודות עורכי פטנטים ישראליים. אנו מזמינים אתכם לעיין ברשימת עורכי פטנטים,להכנס לקישורים ולבחור את אנשי המקצוע המתאימים לפרויקט שלכם: